31-BA24H-O
Manufacturer Part Number:
31-BA24H-O
Part of Description:
PMI LED .190" 24V AMBER
Current :
17mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Lens Size :
5.20mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.19" (4.83mm)
Voltage :
24V