L59UC-R12-W
Manufacturer Part Number:
L59UC-R12-W
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR 12V RED
Current :
20mA
Lens Color :
Red
Lens Size :
5.08mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
12V