L59D-R24-W-18
Manufacturer Part Number:
L59D-R24-W-18
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR 24V RED
Lens Size :
5.08mm Dia
Millicandela Rating :
20mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Product Status :
Obsolete
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V