L75R-Y24-2216T
Manufacturer Part Number:
L75R-Y24-2216T
Part of Description:
LED IND YELLOW 24V 3/16" TERM
Panel Cutout Dimensions :
0.38" (9.65mm)
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
24V