L75R-Y24-2216
Manufacturer Part Number:
L75R-Y24-2216
Part of Description:
LED IND YELLOW 24V 6" WIRE LEAD
Panel Cutout Dimensions :
0.38" (9.65mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V