L75R-G125-2212
Manufacturer Part Number:
L75R-G125-2212
Part of Description:
LED IND GREEN 125V 6" WIRE LEAD
Panel Cutout Dimensions :
0.38" (9.65mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
125V