L75R-A125-2213
Manufacturer Part Number:
L75R-A125-2213
Part of Description:
LED IND AMBER 125V 6" WIRE LEAD
Panel Cutout Dimensions :
0.38" (9.65mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
125V