L59UC-R24-W
Manufacturer Part Number:
L59UC-R24-W
Part of Description:
LED IND RED 24V 6" LEAD
Current :
20mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V