35R-2515T
Manufacturer Part Number:
35R-2515T
Part of Description:
NEON PANEL INDICATOR 250V
Lens Color :
White
Lens Size :
10.72mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
250V