PM5-PRBWDW12.0
Manufacturer Part Number:
PM5-PRBWDW12.0
Part of Description:
PNL MNT BLUE 9.1MM LENS 1' WIRE
Current :
20mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Lens Size :
9.10mm Dia
Millicandela Rating :
70mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.39" (9.91mm)
Product Status :
Obsolete
Termination Style :
Wire Leads - 12" (304.80mm)
Voltage :
8V ~ 48V