534-32-M6-25-SW-DRT
Manufacturer Part Number:
534-32-M6-25-SW-DRT
Manufacturer/Brand:
J.W. Winco
Part of Description:
DIAMOND CUT KNURLED KNOBS
Manufacturer :
J.W. Winco
Product Category :
Knobs
Color :
Red
Diameter :
1.260" (32.00mm)
Features :
Height :
0.940" (23.88mm)