Q14F5AYXXHY220E
Manufacturer Part Number:
Q14F5AYXXHY220E
Part of Description:
INDICATOR 220V 14MM FLUSH YELLOW
Current :
3mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Lens Size :
10.00mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
250mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (13.97mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
220V