PM5-KWDW12.0
Manufacturer Part Number:
PM5-KWDW12.0
Part of Description:
PNL MNT WHITE W/ WIRE 12"
Current :
20mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Color :
White
Lens Size :
9.70mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.39" (9.91mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 12" (304.80mm)
Viewing Angle :
120°
Voltage :
3.2V