L75R-A24-2213
Manufacturer Part Number:
L75R-A24-2213
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR 24V
Panel Cutout Dimensions :
0.38" (9.65mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V