PM5GD12VW6.0-CC
Manufacturer Part Number:
PM5GD12VW6.0-CC
Part of Description:
LED ASSY PNL 5MM GRN DIFF 12V 6"
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
12V