L75R-A12-2213T
Manufacturer Part Number:
L75R-A12-2213T
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR 12V
Panel Cutout Dimensions :
0.38" (9.65mm)
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
12V