PM3BWCW30.0-CC
Manufacturer Part Number:
PM3BWCW30.0-CC
Part of Description:
IND PNL MT 3MM BLUE WATER CLEAR
Current :
20mA
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
3mm, T-1
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
25mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.16" (4.06mm)
Product Status :
Obsolete
Termination Style :
Wire Leads - 30" (762.00mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
4V