L75R-R24-2211
Manufacturer Part Number:
L75R-R24-2211
Part of Description:
24V RED LED 6" WIRE
Panel Cutout Dimensions :
0.38" (9.65mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V