PM5GD5VW12.0
Manufacturer Part Number:
PM5GD5VW12.0
Part of Description:
LED ASSY PNL 5MM GRN DIFF 5V
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Termination Style :
Wire Leads - 12" (304.80mm)
Viewing Angle :
40°
Voltage :
5V