L59UD-Y24-W
Manufacturer Part Number:
L59UD-Y24-W
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR YLW 24V
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
5.08mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V