L41EN-R24-2111
Manufacturer Part Number:
L41EN-R24-2111
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR RED 24V
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
7.54mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V