L41EN-A125-2113
Manufacturer Part Number:
L41EN-A125-2113
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR AMB 125V
Lens Size :
7.54mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
125V