L36EN-R125-2311
Manufacturer Part Number:
L36EN-R125-2311
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR RED 125V
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
7.54mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
125V