L36EN-G24-2312
Manufacturer Part Number:
L36EN-G24-2312
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR GRN 24V
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
7.54mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V