L32R-R12-2311
Manufacturer Part Number:
L32R-R12-2311
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR RED 12V
Lens Size :
10.72mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
12V