6335.5-SK-32-M6-30
Manufacturer Part Number:
6335.5-SK-32-M6-30
Manufacturer/Brand:
J.W. Winco
Part of Description:
PLASTIC HAND KNOB, THREADED STUD
Manufacturer :
J.W. Winco
Product Category :
Knobs
Color :
Black
Diameter :
1.260" (32.00mm)
Features :
Height :
0.790" (20.07mm)