1090CX4-28V
Manufacturer Part Number:
1090CX4-28V
Part of Description:
INDICATOR INCAND WHITE PANEL MNT
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Termination Style :
Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Voltage :
28V