Q14F3CXXHW110E
Manufacturer Part Number:
Q14F3CXXHW110E
Part of Description:
LED PMI FLUSH 110VAC WHITE
Current :
6mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
10.00mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (13.97mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
110V