1091QMX1-12V
Manufacturer Part Number:
1091QMX1-12V
Part of Description:
LED IND LIGHT 12V RED
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Product Status :
Obsolete
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
12V