Q6F1CXXG24
Manufacturer Part Number:
Q6F1CXXG24
Part of Description:
INDICATOR 24V 6MM FLUSH GREEN
Current :
20mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
8mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.10mm)
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Voltage :
24V