1090QAX6-12V
Manufacturer Part Number:
1090QAX6-12V
Part of Description:
INDICATOR INCAND BLUE PANEL MNT
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
Lens Style :
Round with Domed Top
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
12V