Q6F1CXXR24
Manufacturer Part Number:
Q6F1CXXR24
Part of Description:
INDICATOR 24V 6MM FLUSH RED
Current :
20mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
10mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.10mm)
Product Status :
Active
Voltage :
24V