1090AX6-12V
Manufacturer Part Number:
1090AX6-12V
Part of Description:
INDICATOR INCAND GREEN PANEL MNT
Lamp Color :
Blue
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Termination Style :
Wire Leads - 4.5" (114.30mm)
Voltage :
12V