Q6F1CXXY12
Manufacturer Part Number:
Q6F1CXXY12
Part of Description:
INDICATOR 12V 6MM FLUSH YLW
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
8mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.10mm)
Product Status :
Active
Voltage :
12V