Q8P3CXXHW110E
Manufacturer Part Number:
Q8P3CXXHW110E
Part of Description:
LED PMI PROMINENT 110VAC WHT
Current :
6mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
110V