Q6F1CXXW12
Manufacturer Part Number:
Q6F1CXXW12
Part of Description:
INDICATOR 12V 6MM FLUSH WHITE
Current :
20mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
220mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.10mm)
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Voltage :
12V