5991K7-24V
Manufacturer Part Number:
5991K7-24V
Part of Description:
INDICATOR SS LED YLW PANEL MNT
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Lens Size :
9.65mm
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Termination Style :
Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Voltage :
24V