6091QM7-12V
Manufacturer Part Number:
6091QM7-12V
Part of Description:
INDICATOR NEON YELLOW PANEL MNT
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Lens Size :
9.90mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.38" (9.65mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
12V