2195QAX3-28V
Manufacturer Part Number:
2195QAX3-28V
Part of Description:
LED IND LIGHT AMB 28V QC PNL MT
Lamp Color :
Amber
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
28V