2390QDX4-28V
Manufacturer Part Number:
2390QDX4-28V
Part of Description:
INDICATOR NEON WHITE PANEL MNT
Lamp Color :
White
Panel Cutout Dimensions :
1.28" x 0.40" (32.51mm x 10.16mm)
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
28V