2194AX5-28V
Manufacturer Part Number:
2194AX5-28V
Part of Description:
LAMP NEON INCAND GREEN PNL MNT
Lamp Color :
Green
Lens Style :
Round with Flat Top
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Termination Style :
Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Type :
Incandescent
Viewing Angle :
Voltage :
28V