2195AX4-12V
Manufacturer Part Number:
2195AX4-12V
Part of Description:
INDICATOR NEON WHITE PANEL MNT
Lamp Color :
White
Lens Style :
Round with Flat Top
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Termination Style :
Wire Leads - 4.5" (114.30mm)
Type :
Incandescent
Viewing Angle :
Voltage :
12V