PM5-A20R24V
Manufacturer Part Number:
PM5-A20R24V
Part of Description:
PANEL MOUNT ASSEM 25.4MM RED
Current :
20mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
20.00mm Dia
Millicandela Rating :
250mcd
Panel Cutout Dimensions :
1" (25.40mm)
Ratings :
DC
Voltage :
24V