PM5-A20Y24V
Manufacturer Part Number:
PM5-A20Y24V
Part of Description:
PANEL MOUNT ASSEM 25.4MM YELLOW
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
20.00mm Dia
Millicandela Rating :
822mcd
Panel Cutout Dimensions :
1" (25.40mm)
Ratings :
DC
Voltage :
24V