CKS-2.50-1/2X13-1.75
Manufacturer Part Number:
CKS-2.50-1/2X13-1.75
Manufacturer/Brand:
J.W. Winco
Part of Description:
ALUMINUM 4-PRONG CLAMPING KNOB
Stock Condition:
246
Manufacturer :
J.W. Winco
Product Category :
Knobs
Color :
Diameter :
2.500" (63.50mm)
Features :
Height :
1.130" (28.70mm)