2191U7-12V
Manufacturer Part Number:
2191U7-12V
Part of Description:
LED IND LIGHT 12V YELLOW
Lamp Color :
Yellow
Lens Style :
Round with Domed Top
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Termination Style :
Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
12V