LB01KW01-12-JE
Manufacturer Part Number:
LB01KW01-12-JE
Part of Description:
INDICATOR
Current :
60mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
15.80mm
Lens Style :
Square with Flat Top
Panel Cutout Dimensions :
0.64" x 0.64" (16.20mm x 16.20mm)
Panel Cutout Shape :
Square
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
12V