KB03KW01-28-EB
Manufacturer Part Number:
KB03KW01-28-EB
Part of Description:
INDICATOR
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
White
Lens Size :
18.50mm x 14.00mm
Panel Cutout Dimensions :
0.48" (12.30mm)
Type :
Incandescent
Viewing Angle :
Voltage :
28V