KB03KW01-5F24-JF
Manufacturer Part Number:
KB03KW01-5F24-JF
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR GRN 24V
Current :
10mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
16.10mm x 11.60mm
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.48" (12.19mm)
Ratings :
DC
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
24V