LB03KW01-12-BJ
Manufacturer Part Number:
LB03KW01-12-BJ
Part of Description:
INCAND PANEL INDICATOR WHITE 12V
Current :
60mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
19.40mm x 13.20mm
Lens Style :
Rectangle with Flat Top
Panel Cutout Dimensions :
0.88" x 0.64" (22.35mm x 16.26mm)
Panel Cutout Shape :
Rectangle
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
12V